Wielka urodzinowa frajda

Przyjęcie na świeżym powietrzu jest wielką atrakcją nie tylko dla dorosłych, jeśli więc mamy taką możliwość, pomyślmy o zorganizowaniu dla naszej pociechy urodzin w ogrodzie. Zabawa będzie przednia, a wspomnienia niezapomniane.

Podano do stołu

Jak każde przyjęcie, również to dla najmłodszych, wymaga przygotowania poczęstunku. Co można zaproponować dzieciom? To co lubią, a czego nie jadają na co dzień – pizzę, zapiekankę, galaretkę, lody. Wszystko to można przygotować w porcjach i podać na osobnych talerzykach, jest też łatwe do zjedzenia. W kulminacyjnym momencie na stole zapewne pojawi się tort, ale cały czas mogą na nim stać misy np. z owocami lub ciasteczkami i wafelkami. Dla bezpieczeństwa poczęstunek warto podać na barwnych, papierowych talerzykach.

Nie można zapomnieć o napojach. Dobrze jest podać soki i wodę mineralną, najlepiej w małych, poręcznych plastikowych butelkach lub kartonikach.

Pomysły na dobrą zabawę

Organizując przyjęcie w ogrodzie można śmiało przygotować propozycje zabaw pełnych ruchu. Dobrze sprawdzi się tradycyjna ciuciubabka i zabawa w chowanego, atrakcją będzie rzut piłeczką do wiadra z wodą, a emocje wywoła wyścig w biegu na jednej nodze albo tyłem.

Można także skorzystać z różnego typu urządzeń i zabawek. Dużą frajdę sprawi zapewne trampolina, a także suchy basen z piłkami. To zabawy, które lubią wszystkie dzieci! Baseniki ogrodowe, zwłaszcza w te upalne dni, świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku małych, jak i starszych dzieci.

Dekoracje dopełnią całości

Aby przyjęciu nadać wyjątkowego charakteru, ogród warto ciekawie udekorować. Dobrze w tej roli sprawdzą się różnego rodzaju kolorowe girlandy i balony – można je rozwiesić pomiędzy drzewami lub udekorować nimi krzewy.

Gadżety niezbędne do organizacji przyjęcia dostarczy nam internetowy sklep z zabawkami – tam w dowolnym momencie, bez straty czasu i sił, zaopatrzymy się we wszystko, czego potrzebujemy, a zakupy odbierzemy w domu.

Dzieci i rodzice

Pamiętajmy, że gośćmi mogą być również rodzice towarzyszący dzieciom. Przygotujmy dla nich miejsce do odpoczynku – oczywiście z widokiem na maluchy – i poczęstujmy lekką przekąską.

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *