Rodzinne forum Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie elegancką torebkę?
Autor Wiadomość
mietek 
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 30
Skąd: Pl
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 9:58 am   Gdzie elegancką torebkę?

Witam,
czy możecie wskazać mi adresy, w których znajdę eleganckie torebki? Mam mały problem - kupujemy sobie w firmie prezenty świąteczne, na takich zasadach jak... w podstawówce ;-) Wylosowałem szefową. Kosztami się nie przejmuję bo koledzy się dorzucą, ale chodzi o to jaką torebkę wybrać, aby była zadowolona, a szefowa jest elegancka i wymagająca. Pomóżcie! Do wykorzystania jest kilkaset złotych.
 
 
sharpq 
Site Admin


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 1031
Skąd: Bristol
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 11:09 pm   

zobacz to - http://info.plotek.pl/szu...egancka+torebka
moze cos wybierzesz ciekawego
_________________
pozdro dla wszystkich ;)
 
 
mietek 
Przyjaciel



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 30
Skąd: Pl
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 10:35 am   

Dzięki za pomoc, wybór padł na to: http://www.primamoda.com....product_id=3315 Zaangażowałem w poszukiwania kilka koleżanek i tam mi doradziły, mam nadzieję, że szefowa będzie zadowolona. Zresztą przekonam się już jutro, bo w czwartek mamy wolne.
 
 
marzenka 
Znajomy


Dołączyła: 21 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 11:04 am   

Prima Moda to bardzo dobry wybór, mają swój sklep u mnie w Warszawie, kupowałam tam kilkakrotnie obuwie. Bardzo pomocni pracownicy i duży wybór obuwia, uwielbiam tam chodzić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
eRodzina Theme created by Gilu

Kontakt | Polecaj nas | Regulamin i polityka prywatności forum

Rodzinne forum to miejsce spotkań dla każdego. Witamy zawsze rodziców, małżeństwa, kobiety, mężczyzn, dzieci. U nas możesz porozmawiać o dziecku, ciąży, porodzie, macierzyństwie. Oprócz tego oczywiście o zdrowiu, sporcie, odchudzaniu, dietach. Zapytaj na forum o kuchnie, wyślij tutaj swój ulubiony przepis. Jeśli masz jakieś problemy, napisz o tym. Pamiętaj, że wspólnymi siłami można wiele zdziałać. Po prostu korzystaj z e-rodzina.com, niech to forum stanie się Twoim Wirtualnym Domem!

Polecane linki: Forum rowerowe