Pinokio niebanalne ubranka dla niemowląt

Kompletując wyprawkę warto decydować się wyłącznie na odzież niemowlęcą polskich cenionych firm. Jedną z najbardziej popularnych jest z pewnością marka Pinokio. Aby ubranka oferowane przez firmę mogły spełnić wysokie wymagania rodziców od początku istnienia położono duży nacisk na produkcję rzeczy certyfikowanej jakości. Firma postarała się aby wszystkie elementy oferowanej przez nią odzieży posiadała certyfikat „bezpieczny dla dziecka”. Certyfikat ten daje rodzicom pewność, że ubranka które kupują dla swoich dzieci będą dla nich bezpieczne nie powodując podrażnień skóry. Spełnienie wysokich norm jakościowych wymaga szczególnej kontroli nad procesem produkcji, stąd 90% wyrobów powstaje bezpośrednio w siedzibie firmy.

Wśród odzieży niemowlęcej Pinokio dostępnej w sklepie dla niemowląt znaleźć można zarówno ubranka dedykowane dla noworodków – rozmiar 56 i 62 jak i niemowląt oraz nieco starszych dzieci – zwykle do rozmiaru 104. Rodzice wcześniaków lub bliźniąt wśród produktów Pinokio znajdą ofertę w rozmiarze 52, która będzie odpowiednia dla dzieci o niskiej wadze urodzeniowej.

Kolekcje oferowane przez firmę dzielą się zwykle na te dedykowane dla chłopców jak i dziewczynek.

Kolorystyka poszczególnych kolekcji jest na tyle zróżnicowana, że bez kłopotu znajdą coś dla siebie rodzice gustujący w tradycyjnych kolorystykach różu i błękitu, jak i ci którzy szukają bardziej odważnych zestawień. Dla rodziców lubiących prostotę firma Pinokio przygotowała kolekcję „White” której jak sama nazwa wskazuje kolorem dominującym jest czysta biel.

Całą ofertę kolekcji odzieżowej Pinokio znajdą Państwo na stronie – PINOKIO ubranka wszystkie kolekcje

Również wśród nadruków zaobserwować można pełną dowolność w zestawieniach. Dla chłopców znajdziemy modne klasyczne auta, a rodzice dziewczynek zakochają się w cudnych kwiatowych wzorach. Wszystkie nadruki przygotowywane są przy użyciu bezpiecznych farb wodnych.
Firma Pinokio śledząc modę dziecięcą oczywiście podąża za trendami kreując krajowe modne zestawienia. Tak wśród projektantów firmy powstał pomysł na nową kolekcję Happy Llama której bohaterem jest jak wskazuje sama nazwa sympatyczne zwierzę – Lama.

Innymi atrakcyjnymi markami odzieżowymi oferowanymi  na rynku polskim którymi z pewnością warto się zainteresować są Eevi Ewa Klucze, Makoma oraz Koala Baby.

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *