Ginekologia estetyczna bez tajemnic

Piękno jest pojęciem względnym, ale nie ulega wątpliwości, że piękna kobieta to taka, która dobrze czuje się w swoim ciele. Zgrabna sylwetka, perfekcyjny makijaż i nienaganny strój stanowią zaledwie część układanki. Ogromną rolę odgrywa także to, jak Panie czują się ze swoją „kobiecością”. Intymność przestaje być tematem tabu, a kobiety coraz częściej decydują się otwarcie rozmawiać o tym, co chciałyby zmienić tym bardziej, że taką możliwość daje im nowoczesna ginekologia estetyczna.

Innowacyjność to nie to samo co inwazyjność

Chirurgia intymna bardzo długo była tematem tabu wśród społeczeństwa, a kobiety miały obawy przed poddaniem się jakiemukolwiek zabiegowi z tego zakresu. Coraz większa świadomość spowodowała, iż mając poczucie bezpieczeństwa z dobrodziejstw medycyny, korzystają coraz częściej. Zwłaszcza, że nie wszystkie są inwazyjne. Vaginal Narrower ,oferowany przez Klinikę Esteticmed, skierowany jest do kobiet w każdym wieku, które chcą w prosty sposób poprawić okolice intymne. Jak wyjaśniają eksperci z Kliniki Esteticmed, zabieg polega na zwężeniu pochwy i krocza za pomocą specjalistycznej nici z haczykami, które ułożone są w dwóch kierunkach.

To właśnie one zapewniają przywrócenie odpowiedniego napięcia ścianek. Zazwyczaj do wykonania zabiegu wystarcza jedna nić, którą umieszcza się pod skórą. Końcowym rezultatem jest likwidacja defektów krocza i pochwy oraz znaczna poprawa ich funkcjonowania na co dzień. Rekonwalescencja po zabiegu nie trwa długo – jeszcze tego samego dnia pacjentka zazwyczaj zostaje wypisana do domu i może normalnie funkcjonować. Na podstronie internetowej Kliniki Esteticmed http://www.esteticmed.pl/zabiegi/ginekologia-estetyczna zostały dokładnie opisane zalety zabiegu oraz sam jego przebieg.

Piękna w 5 minut

A gdyby udało się poprawić stan miejsc intymnych bez użycia skalpela? Teraz to możliwe! Zabieg Mona Lisa Touch opiera się jedynie na użyciu lasera. Eksperci z Kliniki Esteticmed tłumaczą, że dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu niwelowana jest suchość pochwy, asymetria, podrażnienia i infekcję. Laser niweluje także blizny poporodowe. Lekarz wprowadza do pochwy pacjentki głowicę wyposażoną w skaner. Znajdujący się w niej laser wykonuje na ścianach pochwy wiele mikrourazów, które jednocześnie stymulują organizm do produkcji nowych, zdrowych komórek i gruczołów, a tym samym doprowadzają do rekonstrukcji ścian pochwy. Sam zabieg trwa ok. 5 minut, a podczas jego trwania kobieta nie odczuwa dyskomfortu. Równie szybki jest powrót pacjentki do zdrowia i trwa zazwyczaj od 2 do 4 dni.

Życie seksualne

Zaletą wszystkich zabiegów – zarówno z zakresu chirurgi estetycznej, jak i medycyny estetycznej – jest znaczna poprawa jakości życia seksualnego. Zabiegi Mona Lisa Touch jak i  Vaginal Narrower taką poprawę gwarantują. Dzięki nim zmienia się nie tylko ciało kobiety w okolicach intymnych, ale także wzrasta pewność siebie i świadomość własnego ciała. Jaki jest odpowiedni wiek na poddanie się zabiegom? Każdy, bo niezależnie od tego, czy Esteticmed odwiedzają młode, dojrzałe, czy będące w okresie menopauzy kobiety, zawsze traktowane są w jednakowy sposób, a zabiegi wykonywane są w podobny sposób tak, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Pań. To tylko niewielka część zabiegów oferowanych przez Klinikę Esteticmed.

Pełna oferta dostępna jest na stronie http://www.esteticmed.pl

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *