Edukacyjny prezent dla dziecka

Edukacja dziecka na jak najwyższym poziomie to priorytet oraz szczyt marzeń każdego troskliwego i dbającego o rozwój swojej pociechy rodzica. W końcu inteligencji nie da się kupić – można ją za to pięknie rozwinąć, a wiedzy dostarczać jakościowo dobrej i w przyjemny sposób. Oto zatem wymarzona propozycja dla każdego rodzica i jego malucha, który z ciekawością odkrywa każdego dnia na nowo uroki świata.

Wyzwól w dziecku odkrywcę

Każda mapa to zapowiedź eksplorowania nieznanych lądów, szlaków, mórz, oceanów. Krótko mówiąc: to zaproszenie do odkrywania świata na własną rękę. O bezcennej mocy dobrze ukierunkowanej ciekawości przekonali się niejeden raz rodzice, którzy zarazili dzieci swoimi pasjami. Jeśli zatem w Twoim maluchu drzemie jeszcze nieobudzone zainteresowanie najdalszymi zakątkami Ziemi, czas najwyższy obudzić odkrywcę i inspirować go do działania – dając mu w podarunku wyjątkowo pięknie wykonaną mapę, która pozwoli mu nie tylko na odkrywanie nowych przestrzeni, ale również umiejętności.

Wyzwól w dziecku lingwistę

Mapa edukacyjna powstała nie tylko z myślą o tym, by obudzić w Twoim dziecku ciekawość świata – możesz również znaleźć modele, w które wkomponowano angielskie nazwy. Mapka-zdrapka z opisami w języku angielskim to produkt, który z pewnością dostaniesz w dobrych sklepach internetowych, na przykład 4gift.pl. Dzięki zdrapywaniu kolejnych elementów, dziecko nie tylko zapozna się z nowymi lądami, ale i ich angielskimi nazwami oraz terminami. Czyż może istnieć doskonalszy sposób na naukę, niż zabawa?

Wyzwól w dziecku radość

Nic tak nie podbuduje poczucia sprawczości oraz nie sprawi dziecku więcej radości, niż samodzielnie wykonana, od początku do końca, czynność. Można zatem już teraz bez trudu wyobrazić sobie dziki szał radości naszego malucha, gdy odkryje przed samym sobą oraz nami całość mapy. Uwieńczenie dzieła powieszeniem mapy na ścianie sprawi, iż stanie się ona swoistym trofeum naszego małego odkrywcy, napełniając zarówno dziecko, jak i nas, dumą – i zupełnie słusznie!

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *